Na jaki masaż zabrać mężczyznę?

Na jaki masaż zabrać mężczyznę?

saż to zabieg stosowany od tysięcy lat, który w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważny. Praca, stres, życie w biegu nie najlepiej wpływają zarówno na Twoje zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Masaż dla mężczyzn pozwoli zapomnieć o udrękach życia codziennego i zrelaksować się w cichym i spokojnym miejscu. Jak się go wykonuje? Dlaczego warto zaoferować mężczyźnie taką terapię?

Jak zrobić masaż pleców mężczyźnie?

Chcesz sprawić swojemu facetowi miłą niespodziankę, a przy tym zadbać o jego zdrowie? Masaż dla mężczyzn to najlepszy prezent dla zapracowanych, ciężko pracujących osób. Taki zabieg powinien być przeprowadzony w miłej atmosferze, cichym i przytulnym miejscu. Tutaj warto uwzględnić relaksującą muzykę, klimatyczne oświetlenie i świeczki zapachowe.

Wyposażenie niezbędne do wykonania masażu mężczyzn to olejki nawilżające, kremy, ręcznik, miękki koc. Masowana osoba powinna mieć komfortowe miejsce do leżenia. O czym musisz pamiętać podczas wykonywania zabiegu?

Nieważne, czy jest to masaż klatki piersiowej, twarzy czy pleców. W każdym z tych przypadków musisz zadbać o to, aby Twoje ręce były ciepłe. Zimny dotyk nie jest przyjemny. Masaż relaksacyjny dla mężczyzn zacznij od powolnych, delikatnych ruchów.

Po przyzwyczajeniu skóry masowanej osoby do Twojego dotyku możesz zacząć wykonywać bardziej intensywne, koliste ruchu i stopniowo zwiększać siłę nacisku. Ważne, aby masaż pleców był równomierny i przebiegał od pasa w kierunku barków.

Jaki masaż dla mężczyzn jest najlepszy?

Zastanawiasz się, jak wybrać najbardziej odpowiedni masaż dla mężczyzny? Prezent powinien być dopasowany do konkretnej osoby. W tym celu warto podpytać go o to, co mu sprawia najwięcej przyjemności.

Masaż klatki piersiowej i pleców działa relaksująco, a przy tym wpływa na utrzymanie prawidłowej postawy. W ten sposób niweluje się również przykurcze mięśni i poprawia krążenie krwi. Masaż relaksujący to świetny pomysł na odprężenie zapracowanych osób.

Kolejną ciekawą propozycją jest masaż twarzy dla mężczyzn, dzięki któremu poprawi się wygląd skóry i zredukuje zmarszczki. Efekty dobrze wykonanego zabiegu widać już po pierwszej sesji, a regularne masaże długotrwale wygładzają i poprawiają kontur twarzy.

Wizyta w SPA jako prezent dla mężczyzny

Masaż dla mężczyzny to prezent, który zawsze będzie trafiony. Kto nie chciałby spędzić relaksujących chwil w SPA. Chcesz być blisko swojej drugiej połówki? Zafunduj wam masaż dla dwojga. Zabiegi dla par to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Voucher do SPA możesz sprezentować również swojemu tacie, bratu czy znajomemu.

Masaż pleców i klatki piersiowej mężczyzny to za mało? Jeśli zależy Ci na tym, aby zabieg był jak najbardziej satysfakcjonujący, ciekawą propozycją jest hawajski masaż lomi lomi. Polega on na wymasowaniu całego ciała z wyjątkiem miejsc intymnych. Jego głównym założeniem jest skupienie się zarówno na sferze cielesnej, jak i duchowej.

Masaż lomi lomi dla mężczyzn rozluźnia ciało i wspomaga układ trawienny. Jest skierowany głównie do osób, które prowadzą intensywne życie. Taki zabieg pomoże w redukcji stresu i ustabilizowaniu myśli.

 

O NAS

Wiemy, jak istotna jest troska o kondycję swojego ciała i twarzy. Naszą misją jest szerzenie sprawdzonych porad oraz pomoc kobietom w dobraniu kompletnej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb każdej skóry.
Zostań z nami na dłużej i znajdź czas dla siebie, na który tak bardzo zasługujesz.

ul. Traktorzystów 19 30-415 Kraków
834-434-646

kontakt@medicalms.pl